Адвокат Черних І.О.

 

Адвокат Черних Ігор Олександрович, головний партнер АО «Центр захисту права», керівник компанії «АвтоАдвокат Черних та партнери», адвокат з 2009 року.   

Більше 80 відгуків про нас на Google (середня оцінка- 4.9 із 5). Наші адвокати та юристи тут

НОВИНИ

Подряпали машину і втекли з місця ДТП – що робити? Порядок дій для водіїв. Хто відшкодує завдані збитки? Адвокат по ДТП у Харкові.

10 июля, 2024

          Ви підходите до свого припаркованого автомобіля і бачите, що автомобіль пошкоджений — подряпаний бампер, крило або двері автомобіля. Що робити? Де знайти водія, який подряпав Ваш автомобіль? І найголовніш...

Подробнее

Зміни у автострахуванні почнуть діяти із 1 січня 2025 року. Що чекає водіїв?

20 июня, 2024

       Новий Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» набрав чинності сьогодні, 20 червня 2024 року, але цей закон почне діяти із 1 січня 2025...

Подробнее

АвтоАдвокат_best1 2
1.ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНА ПРИГОДА (із потерпілими чи без)  АДВОКАТ ПО ДТП ⇒

ПОСЛУГИ АДВОКАТА по КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ у Харкові та Києві  — ДТП з потерпілими - тут.

Сталося ДТП, та Вас хочуть зробити винною особою? Що робити, якщо сбив пішохода на дорозі чи на пішохідному переході?   Вас викликає слідчий для допиту по кримінальній справі — стаття 286 Кримінального кодексу Як водію підготуватися для допиту у слідчого, в суді у 2024 році.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ адвоката по ДТП в Харкові та у Києві без потерпілих тут.

2. АДВОКАТ по СТРАХОВИМ СПОРАМ, СТЯГНЕННЯ ШКОДИ  з винної у ДТП особи, захист постраждалих у ДТП   ⇒

Страховий адвокат у Харкові, Києві. Страхова компанія винної особи не доплатила Вам після ДТП за старховим полісом? Як отримати відшкодування шкоди після ДТП з винної особи? Де провести незалежну експертизу (звіт, оцінку) пошкодженого автомобіля та визначити розмір шкоди? Що потірбно для подачі цивільного позову про стягнення майнової та моральної шкоди після ДТП?  

Юридична консультація АДВОКАТА по страховим спорам у Харкові, Києві тут.

3. КЕРУВАННЯ У СТАНІ АЛКОГОЛЬНОГО СП'ЯНІННЯ – ст. 130 КУоАП  ⇒

На Вас склали протокол за ст. 130 КУпАП — керування автомобілем у стані сп'яніння? Ви продули драгер, але не згодні з результатами? ШТРАФ за керування у п'яному вигляді в Україні у 2024 році. Послуги по поверненню водійського посвідчення.

ЮРИДИЧНА допомога та послуги АДВОКАТА за ст. 130 у Харкові та Києві тут. 

4. ІНШІ ПИТАННЯ - перевірити арешти на автомобілі, штрафи водія, оскарження дій поліцейських   ⇒
Provide support for foreigners in Ukraine. Поверння власнику автомобіля із штрафмайданчику після його євакуації. Спрямування адвокатського запиту з приводу витребування необхідної інформації. Оскарження дій поліцейських, подання скарг на незаконнії дії поліцейських.

OUR LOW COMPANY and our LAWYERs PROVIDE SUPPORT and consultations FOR FOREIGNERS IN UKRAINE (Kyiv)

ПАМ'ЯТКИ ДЛЯ ВОДІЇВ


ВІДГУКИ та останні коментарі

У Вас є питання до АвтоАдвоката? Задайте його прямо зараз! Або заходьте до форуму та задайте своє питання чи знайдите на нього відповідь!


Суть нашого форуму – це обмін досвідом, безкорислива допомога, спілкування з однодумцями. Тут можна отримати інформацію, яку не можна знайти ні в Інтернеті, ні в книгах. Тому що тут люди діляться реальним досвідом, обмінюються актуальною інформацією як реального часу.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?


80% успіху справи залежить від правильності перших дій!

Участь адвокатів та експертів у вирішенні проблеми забезпечує досягнення прогнозованого результату. Використання сучасних комп’ютерних технологій моделювання обставин ДТП.

 
Вузька спеціалізація! 

Ми спеціалізуємося лише на юридичній допомозі автомобілістам, тому якість наших послуг значно вища, ніж у юридичних фірм та адвокатів «широкого профілю».

Індивідуальний підхід!

Кожна справа унікальна і потребує ретельного аналізу та вивчення. Ми залучаємо за необхідності експертів-автотехніків та інших профільних фахівців та експертів для пошуку оптимального вирішення питання!

100% реальних відгугів клієнтів!!

Ми не соромимося запитати наших клієнтів, чи сподобалася їм наша робота, тому тут ви можете ознайомитися з їхніми реальними відгуками, а також історіями успіху!

Грамотна консультація!

Більшість тих, хто звернувся до нас за допомогою, зробили це після грамотної первинної консультації юриста. Не вірите? Зателефонуйте та запишіться прямо зараз!

Копії судових рішень! 

З прикладами судових рішень, у яких брали участь наші адвокати, ви можете ознайомитись прямо зараз!

ВИРІШЕНІ СПРАВИ


В апреле месяце 2021г. я попал в ДТП, виновник аварии скрылся с места происшествия. Сотрудники полиции изначально бездействовали в рамках решения вопроса по поиску водителя виновного в аварии. Это затрудняло оформление и получение страховки. Я обратился за помощью к автоюристам, которые подготовили необходимую документацию, несколько раз выезжали на переговоры с сотрудниками полиции, в результате чего виновник аварии был найден и привлечен к административной ответственности.

Сергей Каримов, 39 лет, Харьков

Адвокатське обʼєднання «Центр захисту права» — код ЄДРПОУ 41944192

м. Харків, пров. Троїцький, 6/4, офіс 129