«АвтоАдвокат Черних та партнери» — Адвокат по ДТП в Харкові, Києві.

Адвокат Черних И
         ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам ПРЯМО ЗАРАЗ:

        Режим роботи офісу: 

  • Пн. — Пт. : 09:00 — 18:00
  • Сб. — Нд.: за домовленністю.

    Відгуки про нас на GOOGLE  Мапі.


— 15 років досвіду адвокатської роботи у справах, розбір понад 950 випадків ДТП, участь у проведенні понад 550 автотехнічних експертиз.

— Вузька спеціалізація — «автодорожні справи» — захист у ДТП, у кримінальних справах із постраждалими, суперечки зі страховими компаніями, відшкодування збитків після ДТП.

— Експертність – залучаємо експертів для визначення винуватця ДТП, а також для встановлення суми збитків, заподіяних власнику автомобіля.

   ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ АДВОКАТА по ДТП

            1. ЗАПИСАТИСЯ на консультацію за телефоном 068-203-23-23 (є Telegram), або залишити заявку на сайті, після чого з Вами зв’яжеться наш спеціаліст. 

           2. СКИНУТИ наявні документи (схема ДТП, копії пояснень, фото, відео зйомка ДТП, і т.д.) в чат на Telegram — (МОЖНО ТУТ),  або на електрону адресу —  [email protected], узгодити зручний час для консультації. 

           3. ОТРИМАТИ конслуьтацію автоюриста on-line, поставити питання, що стосуються ДТП, отримати оптимальну стратегію захисту. В разі наявності можливості прийти в офіс на консультацію до адвоката.  

           4. УКЛАСТИ договір про надання правової допомоги адвокатом. Вартість послуг адвоката визначається індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від складності справи, обсягу робот, стадії справи та інших обставин. Ваші витрати на адвоката можна покласти на іншу сторону. 

м. Харків, пров. Троїцький, б. 6/4, оф. 129 (приміщення ТурбоГазу по вул. Кооперативній)

м. Київ, вул. Лютеранська, 26/17 (біля Адміністрації Президента України)

Адвокатське обʼєднання «Центр захисту права» — код ЄДРПОУ 41944192

м. Харків, пров. Троїцький, 6/4, офіс 129